Robot knalpot lan pengintai asap pemadam kebakaran tahan bledosan RXR-YC25000BD
Katrangan Cekak:
Rincian Produk
Tag Produk
Ringkesan produk
Cakupan aplikasi
Penyelamatan Kebakaran ing Perusahaan Perminyakan lan Kimia Gedhe
Ana gas sing gampang kobong, bocor cairan, bisa uga ana bledosan ing lingkungan penyelamatan
Nylametake saka asap, gas beracun lan mbebayani ing lingkungan
Karakteristik produk
1.★ Panggunaan Asap
2. Deteksi ★ gas beracun lan mbebayani
8 gas lan 2 parameter lingkungan
3.★ traksi: N 6500
4.★ Platform Awan Jaringan Robot Akses
Indikator teknis utama
4.1 Robot:
1. Jeneng: Robot deteksi kumelun geni
2.Model: RXR-YC25000BD
7. Daya: Listrik, baterei lithium terner
8. Ukuran: dawa 1964 mm × jembar 1298 mm × dhuwur 1543 mm (Parameter iki konsisten karo laporan inspeksi Pusat Pengawasan lan Inspeksi kualitas peralatan Pemadam Kebakaran Nasional)
9. Diameter kemudi: 2130 mm (Parameter iki konsisten karo laporan inspeksi Pusat Pengawasan lan Inspeksi Kualitas Peralatan Pemadam Kebakaran Nasional (CNPC)
10. Bobot: ≤ kg 870
12.★ jarak seret: ≥100 m (seret rong sabuk banyu DN80 lengkap))
13. Kacepetan mlaku: 0 ~ 1,36 m / s, Pangowahan kecepatan tanpa langkah kontrol jarak jauh
16. Dhuwur ndhuwur: ≥250 mm (Parameter iki konsisten karo laporan inspeksi Pusat Pengawasan lan Inspeksi kualitas peralatan Pemadam Kebakaran Nasional)
17.★ Jarak saka lemah: 194 mm (Parameter iki konsisten karo laporan inspeksi Pusat Pengawasan lan Inspeksi Kualitas Peralatan Pemadam Kebakaran Nasional (NCQPC)
18. Sudut stabilisasi lateral: ≥45°
19. Durasi mlaku: ≥ jam 2.5
20. Umur: ≥10 jam
22. Jarak transmisi video: 1500 m
28. Terminal Kontrol: Terminal Remote Control Terpadu Digital Genggam
4.2 Sistem pembuangan asap robot:
1. Mesin Knalpot: Mesin Knalpot Redel
2.★ volume udara: m³/jam 25.000
3.★ sudut :-3~16°
4.★ Mesin Pembuang Asap CITIC dhuwure: mm 1210
5. Tekanan kerja: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Antarmuka banyu: colokan cepet Jepang DN80
7.★ Mode Nyetir: Nyetir Banyu
8.★ Aliran banyu maksimal: 620 liter/menit
4.3 Sistem pengintaian robot:
2. Dhuwur angkat ★ platform angkat tahan bledosan: dhuwur awal: 1326 mm, dhuwur angkat 2133 mm
CH4: VOLUME 0-100 persen
CO2: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Kisaran suhu: -25°C nganti 60°CC
Kisaran kelembapan: Kiri nganti 90 persen Kiri 0 persen
4.4 Persepsi video lan audio robot:
3. Piksel kamera: yuta gambar HD, resolusi 1080 P, sudut amba 60°
4.★ Tingkat Proteksi Kamera: IP68
5. Syarat teknis akuisisi swara: akuisisi swara lapangan jarak jauh, gampang dingerteni kahanan wong sing kejebak, jarak pengambilan 5 meter, rentang frekuensi 20 Hz ~ 20 kHz, sensitivitas ≥40 dB
4.5 Parameter konfigurasi terminal remot kontrol
1. Dimensi: 410 * 310 * 70 mm (Ora ana dhuwur rocker)
2. Bobot lengkap: kg 6.5
4. Platform sistem kontrol: sistem operasi windows7
5. Jam kerja: 8 jam
10. Saklar Pengangkat Sistem Pengintaian Kontrol: Ya, Saklar Titik Reset Mandiri
11. Saklar Video: Ya, Saklar Titik Reset Mandiri
12. Kontrol fungsi penarik otomatis: Ya, saklar titik reset dhewe
13. Fungsi kontrol cahya: ya, saklar titik reset dhewe, respon PC sing bisa ngunci dhewe
14. Piranti bantu: Tali bahu terminal remot kontrol genggam, tripod seluler
4.6 Fungsi Internet:
1. Fungsi GPS: Lokasi GPS, trek bisa ditakoni
4.7 Liyane:
Konfigurasi produk
1. Robot deteksi kumelun geni ×1
2. Terminal remot kontrol genggam ×1
3. Pangisi daya bodi mobil (54.6 V)×1 set
4. Pangisi daya remot kontrol (19.6 V)×1 set